NarutoRPG-Portal
Стани част от нашето РПГ.
Клан Учиха  Unl12
NarutoRPG-Portal
Стани част от нашето РПГ.
Клан Учиха  Unl12
NarutoRPG-Portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Клан Учиха  3746298L
Клан Учиха  3746132p
Клан Учиха  3746134u
Клан Учиха  3746136Q
Клан Учиха  3746139I
Клан Учиха  3746116s
Клан Учиха  3746122f
Клан Учиха  21acpdv
Клан Учиха  24brrwm
Клан Учиха  2vkj57q
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
NarutoRPG-Portal Съдържа

Naruto Planet

Приятели
Клан Учиха  Snctxh tokiohotelfansite tokiohotelfansite
Гласувайте за нас !
Гласувай за мен в BGTop100.com Top4e.Info - Класацията на българските сайтове. RealTop.net ТОП Сайтове, Българска класация
Naruto Радио
Naruto Разписание
Клан Учиха  9d116509ced6
Ураганни хроники
227 серия — 1 Септември

228 серия — 8 Септември

229 серия — 15 Септември

230 серия — 22 Септември


Разписание

Наруто Манга
553 глава — 1 Септември
Top posters
Rikudo Senin
Клан Учиха  I_vote_lcapКлан Учиха  I_voting_barКлан Учиха  I_vote_rcap 
Uchiha Sasuke (chunin)
Клан Учиха  I_vote_lcapКлан Учиха  I_voting_barКлан Учиха  I_vote_rcap 
SharinganBG
Клан Учиха  I_vote_lcapКлан Учиха  I_voting_barКлан Учиха  I_vote_rcap 
Канкуро
Клан Учиха  I_vote_lcapКлан Учиха  I_voting_barКлан Учиха  I_vote_rcap 
Admin
Клан Учиха  I_vote_lcapКлан Учиха  I_voting_barКлан Учиха  I_vote_rcap 
Nagato Pein
Клан Учиха  I_vote_lcapКлан Учиха  I_voting_barКлан Учиха  I_vote_rcap 
Hyuuga Neji
Клан Учиха  I_vote_lcapКлан Учиха  I_voting_barКлан Учиха  I_vote_rcap 
Naruto (Chuunin)
Клан Учиха  I_vote_lcapКлан Учиха  I_voting_barКлан Учиха  I_vote_rcap 
Shino
Клан Учиха  I_vote_lcapКлан Учиха  I_voting_barКлан Учиха  I_vote_rcap 
Hidan
Клан Учиха  I_vote_lcapКлан Учиха  I_voting_barКлан Учиха  I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 32, на Нед Мар 19, 2023 6:20 pm
NarutoRPG-Portal
Клан Учиха  260gbhv
Музика за вятър

 

 Клан Учиха

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Admin
Шеф
Шеф
Admin


Rank : Level 6 Rank Genin Брой мнения : 142
Join date : 08.08.2011

Статистики при Битка
Живот:
Клан Учиха  Left_bar_bleue10000/10000Клан Учиха  Empty_bar_bleue  (10000/10000)
Чакра:
Клан Учиха  Left_bar_bleue10000/10000Клан Учиха  Empty_bar_bleue  (10000/10000)
Енергия:
Клан Учиха  Left_bar_bleue5000/5000Клан Учиха  Empty_bar_bleue  (5000/5000)

Клан Учиха  Empty
ПисанеЗаглавие: Клан Учиха    Клан Учиха  EmptyПон Авг 08, 2011 1:52 pm


1.Nazvanie Клан Учиха . 2.Glava клан Учиха Итачи, Учиха Мадара 3.Emblema 4.Tehniki Tsukuyomi - Бога на Луната техника (Moon Reader) Техника Tsukuyomi (Moon Бог) - един Genjutsu, който се използва Mangekyou да се постави цел в света илюзия. Въпреки това, тази илюзия е невероятно реалистични. Чрез контакт с очите Mangekyou Sharingan поставя превозвач в света на Божията цел на Луната, където той контролира времето и пространството. След това, медиите могат да изложат на врага Mangekyou всяко страдание. Тъй като това Genjutsu се пълен контрол на определена област на мозъка, болката на изтезания в света на илюзиите е реално. В реалния свят техника трае само една секунда, но в света на илюзията може да отнеме няколко дни. Ние знаем, че това Genjutsu може да победи истински Sharingan превозвач, но ако той има Mangekyou или най-малко три tomoe Sharingan му Amaterasu - Богинята на техниката Слънцето (Eden Light) Техника Аматерасу (Богинята Слънце) - е Ninjutsu, който се използва Mangekyou да се създаде мощен черен огън. Тази светлина може да проникне всяка бариера и се казва, да изгори за 7 дни и 7 нощи. Тъй като тази техника се изразходват огромно количество чакра не може да се прилага ежедневно. В допълнение към използването му трябва да имат Mangekyou, защото малко хора са чували за него или да го използвате. Susano Susano - бог на морето и бурите, призовава се нещо, наподобяващо Karasu Тенгу-, въоръжен с меч Tottsuki, който изпраща жертвата завинаги в Genjutsu ...., като създание е "абсолютно" щит - щит yata (може да блокира всяка атака, налице е липса на това, което той не може да използва в този момент за атака на врага) 5.Bio Hyuuga Clan е една от най-старите кланове на Коноха. Тя съществува от основаването на селото. Преди много години едно момиче се влюбва в Хюга човек от друго село. Тя се омъжила за него въпреки забраната за останалата част от Хюга. Но този човек наистина не е мъж. Той е Sojobo - краля на Тенгу. Има два вида тенгу: Karasu Тенгу-(създание наподобяващи гарван с дълъг нос и крила) и Konoha тенгу-(известен още като Yamabushi Тенгу). Sojobo Коноха-тенгу беше. Той имаше дълъг нос и бяла коса с чифт, черни, криле на гърба си. Като цар на Тенгу, Sojobo притежава магически сили. Той носеше едно ветрило направено от листа, едно почистване на вентилатора създава буря (понякога хората наричат ​​този вид на листата, но Uchiha Тенгу). Sojobo можел да телепортира себе си или друго нещо. Той също така притежава телепатия, може да нахлуе в съзнанието на другите и да доведе хората до лудост. Друг Sojobo бил известен със способността си да променят формата си, той се обърна към човек да говори с други хора. Независимо от това, момичето от Hyuuga Sojobo се влюбих в, който встъпи в човешка форма. Скоро след това тя се омъжила за него, без да знае тайната Sojobo. Една година или две тя получи първото си zaberemennela и син. Sojobo го нарече Uchiha, Uchiha Madara, след Учиха, което означава, вентилатор. Вентилаторът по-късно се превръща в символ на нов клан. Нещата вървяха добре. Мадара пораснало и станало много мощен нинджа. Той не само наследил гена на майка си - гените Хюга - но под влиянието на гените мутирали тенгу Byakugan в нещо по-страшно - Sharingan! Имаше две нива: Нормален Sharingan и Mangekyou Sharingan. Подобно на баща си, Madara притежавал невероятни сили. Той е способен на телепатията, се телепортира на къси разстояния. Когато той се активира Mangekyou Sharingan (Шаринган е действал като обикновено той постоянно), способността му да се подобри и той се приближи под формата на Тенгу. Мадара е разработила три Mangekyou Sharingan dodzyutsu за: Ttsukiomi (да контролира умовете на хората и да ги доведе до лудост), Amaterasu (способността да телепортират на друго място) и Susanoo (да се създаде . буря) Поради неговата смелост и несравнимата сила Мадара е герой в очите на хората от Коноха, въпреки факта, че той е бил тийнейджър. Той става близък приятел на Първоинстанционния Хокаге, а заедно те ​​се ангажираха да защитава селото. Мадара основана на полицейските сили в Коноха и се закле да защитава селото с цената на живота си. Но не всеки ден котка палачинка. Когато Мадара става възрастен, започна Sojobo идентифицира истинските си намерения. Sojobo не женен за любов, а за пари. Той е търсил за перфектното тяло, което ще му позволи да стане още по-силен. Sojobo установено, че тя ще бъде най-добре за тялото със собствените си гени. Той е планирал да се премести в тялото на Madara, когато достигне зряла възраст младежта. Скоро Madara знаел. Мадара е бил шокиран и ядосан. Мадара осъзнах, че той щеше да се използва, но това не става само zdavatsya. Но той също знае, че баща му - краля на Тенгу - беше много пъти по-силен. Така Мадара отиде в търсене на легендарния опашка Demon Fox (Бог на Огъня). Demon Fox е бил впечатлен от способностите на Мадара. Те подписаха тайно споразумение, Fox се съгласи да даде властта си на демон и чакра Учиха Мадара. Скоро Madara овладели изкуството на огъня и дори може да предизвика пожар, който изгаря тъмно в продължение на седем дни и седем нощи. Но дори и с тази невероятна сила, Мадара не може да убие баща си, но и да го печат. Запечатването техника той използва е много специална. За да освободите необходимите чакра Sojobo девет, три нинджа Учиха Mangekyou Sharingan, като и двата използват три различни специални техники: Tsukiomi, Amaterasu, Susanoo. След това голямо зло, ще бъдат освободени в дивата природа. Мадара, че ще е достатъчно, за да Sojobo запечатани за вечността. Но първото Учиха дори предполагат, че спецификата на запечатване техника ще kravavoy избиването на клана. Сега съм малко Разкажете ни за приятелство между Първата и Мадара. Първият бил бесен , когато е открил тайно споразумение между демон лисица и Мадара. Той решил, че тя е била причинена от жаждата за власт на Учиха, и това желание е довело Първо най-добрия приятел в лапите на Demon Fox. Мадара не е казвал на никого, че той е наполовина демон, че баща му - краля на Тенгу. Налице е конфликт, който доведе до дуел в долината на края. [Ca. на. водопад, където те се бият Саске и Наруто. Naruto стоеше на главата ми аз, Sasuke на Мадара Galway. По това време, аз някак си мислех, че втората статуя е на втория, който се бори с първо и второ място, е равен и те основават Коноха. Е, аз бях глупак. Вижте статуята на Мадара, които той подобно? В Сасуке. Тя може да се твърди, че най-силните гени Саске тенгу и Саске потенциал по-висока от Itachi.] (Може да се каже, че първата не може да се изправи срещу Mangekyou Sharingan с Fox чакра Demon в сделката, но не забравяйте, че първият може да потискат чакрата на опашка демони водата си технологии - техники за борба срещу пожар и също така притежава първата тъмнина Genjutsu, които ще помогнат срещу Sharingan [prim.per 1) тъмнина Genjutsu Kokuangyo не Jutsu -. Bringer Of Darkness - използвано за първи път в битка срещу Sarutobi Oro, ch.122, 72 серия на тази техника по някаква причина използва второ, може би, че той не изглеждаше чак lohom. 2) възможността за подтискане на първата чакра опашка демони с помощта на техники Mokuton, тези способности с гените на първия е Yamato, един от неговите техники ch.296]). Така че, нека продължим историята. Оттогава, тъй като Sojobo беше запечатана, тя Отне ни много години. Тенгу кръвта загуби своята чистота в Учиха клана, защото на много бракове с не-Учиха. Сега дори възможността да се използва редовно Sharingan било дадено само няколко на цяло едно поколение, да не говорим за Mangekyou Sharingan. Но тъмната история на клана не е забравена. Първият от Учиха клан изгради криптата под храма Nakano тенгу [prim.per:. Не съм сигурен каква е правилната обаждане, че сутерен трезор, както малко вероятно Sojobo запечатани в място], за да запази клан всичко тайна (включително необходимостта да се убие близък приятел, за да активирате Mangekyou, това състояние е била открита след известно време Uchiha [ва на:.. се отнася до Мадара Учиха след това ненужно . Mangekyou Мадара притежава, без никакви допълнителни условия, тъй като е пряк потомък на крал Тенгу и Hyuuga]). Clan съвет ще реши кой сред младите достатъчно надеждни Учиха, това нинджа, посветена на всички тайни на клана, и показва криптата. Всеки бе посветена пазят в тайна до смъртта си. Членовете на клана Учиха се срамуваха от демонични техния произход, те го видях като срам, да защити честта и славата на клана, пазенето на тайни, независимо от обстоятелствата. преди 20 години [ок. на. 20 години от началото на манга] в Учиха клана се роди специално дете. Той беше специален дори от най-високите стандарти на клана. Момчето завършва академията на 7, овладели Sharingan на 8, става Чуунин на 10, лидер на партията в ANBU 13. Неговото име е Учиха Итачи. Веднага след като Итачи е в ANBU баща му - Fugaku Uchiha - реших, че е време да кажа всичко. Itachi научил за Mangekyou и демонични произхода на клана. В дълбините на съзнанието му започва да се смрачава ... Една вечер, когато всички посветени да се срещнат на тайно място, а две са отсъствали. Тази нощ, Itachi привлечени най-добрите си приятел - Shisui - до реката Накано. Itachi убити Shisui и активира Mangekyou. На следващия ден, е бил намерен мъртъв Shisui и предсмъртно писмо в ръката му. Но ние знаем, че Итачи подчерта Shisui копирани от Sharingan и фалшифицираните самоубийство. Съдържанието на бележката е важно, защото мислите и чувствата на Itachi разкрива онази съдбовна нощ. [Ca. лента:. ch.222, серия 129: "Аз съм уморен от задълженията си ... на Uchiha клана ... и няма бъдеще за мен ... не мога да отида на" този път "] Какво е" път "е Може би означава, Itachi други думи, тя ще хвърли светлина върху това:... ch.222 [ва на "клана, клана ... Вие сте в състояние да прецени ефекта от тях. Вие сте в състояние да видя моята сила. В резултат на това, че вие лъжете пред мен живее! .. Вие сте обвързани с организацията, клан, за да назовем ... Той ограничава себе си и способностите си. Затова тези неща трябва да се избягва ... Така че глупаво да се страхуват от неща, които ние ще разберете още! ... В този жалък клан съм загубил надежда за крайната развитието на моите способности ... " приблизително на:.. По мое мнение, тези думи са от ключово значение в разкриването на характера на Itachi До този епизод, аз лично вярвам, Итачи е просто нещастен от копеле, които копнееха за власт и. за това намаление всичките си клан Но думите Itachi показват, че от действията му са обстоятелствата и перспективи, философията на бунта].. Учиха живот -. живот в постоянен страх, че ще открие тайната на клана, че хората се запознаят с демоничен произход Всеки се закле да на тайни в гроба. Itachi бил уморен от всичко това. Той не вижда бъдеще за клана. Той не разбира защо Учиха се страхуват и срамуват от произхода им. Той не разбираше защо членовете на клана не виждат превъзходството си над другите хора. Итачи не знаеше Ето защо една велика сила запечатани и неизползвани. Итачи е загубил надежда в клана, защото на пътя, които са избрали този клан. От момента, в Itachi научил тайната, той почувствал странно удоволствие в своето превъзходство. Той счита себе си като по-специален от другите. пациента си предвид, продължи той решава да освободи тенгу Той е готов да жертва тялото си в замяна на много голяма сила, която съществува само в света Итачи е готов да предложи тялото си Sojobo -..... Краля на Тенгу Скоро Итачи започна да действа Той научил за плановете на Akatsuki за улавяне на опашка демони и реши да се присъедини към организацията, която той се нуждае от помощ, за да получите чакра Девет Но това не е всичко Итачи трябваше да намери двама души с Mangekyou Sharingan Скоро намери един, който се съгласи да помогне Itachi [приблизително на.......: Аз спекулираха относно това, кой би могъл да бъде На форума има цяла тема на спекулации, кой е трети, който говори за Итачи, Саске, когато той каза: ". Ако активирате Mangekyou, а след това ми включително и вие ще имате трима души, които могат да използват Mangekyou. "Все още има проблем с превода от японски. Някой превежда тези думи, така че вече по това време собственост на тази трета Mangekyou. Други превод" може да бъде използван "като потенциален капацитет, това е, че има Itachi, които вече собственост към момента на Mangekyou, но Саске е малък и все още трето лице, което е потенциално способни на това, но не притежават Mangekyou. Лично аз не говоря японски, така да се изясни тази точка, не мога да ти помогна.] Сега, той е се нуждаят от последните -. третата Mangekyou Itachi знаел, че членовете на клана никога няма да убиват близките си в името на Mangekyou Така Itachi мразеше своя клан. - това е куп от овце ... О, чакай малко, Итачи е една идея - той може да използва тези за овце целта си. Итачи реши да използва други членове на клана си бебе брат в крайна сметка активира Mangekyou. пълнолуние в Itachi напълно полудели. Той изрязани целия клан, включително родители, деца и възрастни хора. След като той е чакал за малкия си брат вкъщи. Itachi използва Tsukiomi за Саске да травмират децата слаб ум. Итачи искаше Саске да го мразят, че Саске иска да убие своя по-голям брат, и за това, че е готов за всичко, и в крайна сметка също активира Mangekyou. Itachi разказва за тайно място. Итачи искаше .. Sasuke да поеме по пътя на отмъщението ch.224, 225 .. [ва на Това е цялата история Авторът дава няколко снимки от манга в потвърждение, например, погледнете тайно място Учиха, ch.142.. серия 82: за Изображение тенгу страничните стени, там е и символ на Хюга - един процъфтяват, които могат да бъдат намерени на облекло Хината Това предполага сливане на Тенгу и Hyuuga ch.181 Series 109:... Саске напуска селото Той има стая в ляво е стената виси превъртане , йероглифи, това означава, Тенгу учи, краят не се вижда, но най-вероятно това е "ха" или "уа". Авторът също така твърди, че има място Саске плюшени тенгу, но аз не съм много добра сканиране и не съм намерил. В 109 серия, аз също не съм намерил плюшено тенгу, може би това е шега. Тогава, когато Саске активира последното ниво на небесните печат, който беше изведен Oro, и той развива крила, по-леки коса и носа появява черен глупости, с други думи, под влиянието на гените печат тенгу буден в Саске и той би искал си далечен предшественик. Kakshi име може да се преведе като плашило, едно плашило, което е възпиране на враните, но това е кой гарвани: Итачи, Сасуке, или една трета с Mangekyou и от кого той ги плаши? Освен това, Sharingan Kakashi разходки с, той е страх от гарваните гарваните срещу начина, по който аз лично винаги са се чудили как Какаши избягал сериозен разговор с клана Учиха за покупката им. Най-малкото, изглежда, Какаши не знае за тайно място , или знае? Може би Какаши след клането на клана Учиха отвори тайна, и след това копирането на славата на Ninja Kakashi дойде до Itachi. По принцип, ако Itachi дори в момент, когато намали с един клан Sharingan Kakashi знаел за, а след това се нуждаят от обяснение Ето защо той не го убият. Ако Какаши не можа да устои Itachi в серия от 80, а той сам е по-слаба.] Uchiha Clan е една от най-добрите кланове Скрити Село зеленина. Сам клан е слязъл от Хюга клана, които притежават Byakuganom (структура на окото) Тъй като Учиха има Sharingan, те са успели в обхвата Основни им помогне -.. трябва да бъде полицията на Коноха Те включват логото на логото си клан в полицията.. Членовете на Учиха клан притежават способността да активирате Sharingan Това Dodzhutsu (очен умение). човек има способността да се чете Genjutsu, Taijutsu и Ninjutsu и след поражението на врага. Така, членът клан могат да видят всички движения на противника, за да копирате техники, за да намери своя слабост и го победи. Въпреки това, държавите-клан не може да копира техники, които са уникални за кръв drugogoy . клан се е известен с връзките си с огъня. За да се счита за клан бойци, те трябва да бъдат в състояние да използват Katon (елемента огън), като Goukakyuu не джуцу. способности Sharingan, възможността за контрол на огъня, всичко това прави тези нинджа Учиха нинджа плашило възпиращ гарвани, с изключение на тези, които врана: Итачи, Сасуке, или една трета с Mangekyou? И от кого той ги плаши? Освен това, Sharingan Kakashi разходки с, т.е. той уплашен с гарван гарвани срещу начина, по който аз лично винаги съм се чудил как Какаши избягал сериозен разговор с клана Учиха за покупката им. Най-малко, изглежда Какаши не знае за едно тайно място, или знае? Може би Какаши след клането на клана Учиха отвори тайна, и след това копирането на славата на Ninja Kakashi дойде до Itachi. По принцип, ако Itachi дори по това време е рязане неговия клан, на Sharingan Kakashi е знаел за това, той изисква обяснение защо той не го убият. Ако Какаши не можа да устои Itachi в серия от 80, а той сам е по-слаба.] Uchiha Clan е една от най-добрите кланове Скрити Село зеленина. Сам клан произлиза от клана Хюга, които притежават Byakuganom (очни структура). От Учиха има Sharingan, те са успели в обхват. Начало им помогнат - трябва да бъде полицията на Коноха. Те също така включват логото на логото си клан в полицията. Членовете на клана Учиха притежават способността да активирате Sharingan. Това Dodzhutsu (очен умение) е един от способността да се чете Genjutsu, Taijutsu и Ninjutsu и след поражението на врага. Така, членът на клана могат да видят всички движения на противника, за да копирате техники, за да намери своя слабост и го победи. Въпреки това държавите-клан не може да копира техники, които са уникални за drugogoy кръв. клан се е известен с връзките си с огъня. За да се счита за клан бойци, те трябва да бъдат в състояние да използват Katon (елемент огън), като Goukakyuu не джуцу. Sharingan способност, възможността за контрол на огъня, всичко това прави тези нинджа Учиха нинджа плашило възпиращ гарвани, с изключение на тези, които врана: Итачи, Сасуке, или една трета с Mangekyou? И от кого той ги плаши? Освен това, Sharingan Kakashi разходки с, т.е. той уплашен с гарван гарвани срещу начина, по който аз лично винаги съм се чудил как Какаши избягал сериозен разговор с клана Учиха за покупката им. Най-малко, изглежда Какаши не знае за едно тайно място, или знае? Може би Какаши след клането на клана Учиха отвори тайна, и след това копирането на славата на Ninja Kakashi дойде до Itachi. По принцип, ако Itachi дори по това време е рязане неговия клан, на Sharingan Kakashi е знаел за това, той изисква обяснение защо той не го убият. Ако Какаши не можа да устои Itachi в серия от 80, а той сам е по-слаба.] Uchiha Clan е една от най-добрите кланове Скрити Село зеленина. Сам клан произлиза от клана Хюга, които притежават Byakuganom (очни структура). От Учиха има Sharingan, те са успели в обхват. Начало им помогнат - трябва да бъде полицията на Коноха. Те също така включват логото на логото си клан в полицията. Членовете на клана Учиха притежават способността да активирате Sharingan. Това Dodzhutsu (очен умение) е един от способността да се чете Genjutsu, Taijutsu и Ninjutsu и след поражението на врага. Така, членът на клана могат да видят всички движения на противника, за да копирате техники, за да намери своя слабост и го победи. Въпреки това държавите-клан не може да копира техники, които са уникални за drugogoy кръв. клан се е известен с връзките си с огъня. За да се счита за клан бойци, те трябва да бъдат в състояние да използват Katon (елемент огън), като Goukakyuu не джуцу. Sharingan способност, възможността за контрол на огъня, всичко това прави тези нинджа Учиха нинджа
Клан Учиха  Madara5
Върнете се в началото Go down
https://narutorpg-portal.bulgarianforum.net
Rikudo Senin
V.I.P
V.I.P
Rikudo Senin


Rank : Level 11 Rank Hokage Брой мнения : 402
Join date : 08.08.2011
Местожителство : havai xD

Статистики при Битка
Живот:
Клан Учиха  Left_bar_bleue10000/10000Клан Учиха  Empty_bar_bleue  (10000/10000)
Чакра:
Клан Учиха  Left_bar_bleue10000/10000Клан Учиха  Empty_bar_bleue  (10000/10000)
Енергия:
Клан Учиха  Left_bar_bleue5000/5000Клан Учиха  Empty_bar_bleue  (5000/5000)

Клан Учиха  Empty
ПисанеЗаглавие: uchiha   Клан Учиха  EmptyВто Авг 09, 2011 7:28 pm

am kakvo da kaj uchiha sme got klan Razz
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:pleomah
Uchiha Sasuke (chunin)
Добър Потребител
Добър Потребител
Uchiha Sasuke (chunin)


Rank : чуунин Брой мнения : 324
Join date : 11.08.2011

Клан Учиха  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клан Учиха    Клан Учиха  EmptyСъб Авг 13, 2011 5:06 pm

i az sam ot uchiha
Върнете се в началото Go down
Rikudo Senin
V.I.P
V.I.P
Rikudo Senin


Rank : Level 11 Rank Hokage Брой мнения : 402
Join date : 08.08.2011
Местожителство : havai xD

Статистики при Битка
Живот:
Клан Учиха  Left_bar_bleue10000/10000Клан Учиха  Empty_bar_bleue  (10000/10000)
Чакра:
Клан Учиха  Left_bar_bleue10000/10000Клан Учиха  Empty_bar_bleue  (10000/10000)
Енергия:
Клан Учиха  Left_bar_bleue5000/5000Клан Учиха  Empty_bar_bleue  (5000/5000)

Клан Учиха  Empty
ПисанеЗаглавие: znam   Клан Учиха  EmptyСъб Авг 13, 2011 8:02 pm

znaem 4e si ot u4iha we brato xD Idea
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:pleomah
Uchiha Sasuke (chunin)
Добър Потребител
Добър Потребител
Uchiha Sasuke (chunin)


Rank : чуунин Брой мнения : 324
Join date : 11.08.2011

Клан Учиха  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клан Учиха    Клан Учиха  EmptyСъб Авг 13, 2011 8:48 pm

mi prosto otbelqzvam Very Happy
Върнете се в началото Go down
Uchiha Sasuke (chunin)
Добър Потребител
Добър Потребител
Uchiha Sasuke (chunin)


Rank : чуунин Брой мнения : 324
Join date : 11.08.2011

Клан Учиха  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клан Учиха    Клан Учиха  EmptyПон Авг 22, 2011 1:08 pm

itachi dai da obqvim voina na senju klana Very Happy da gi porazkarshim malko brato Very Happy
Върнете се в началото Go down
Hyuuga Neji
Добър Потребител
Добър Потребител
Hyuuga Neji


Rank : Чунин Брой мнения : 66
Join date : 09.08.2011
Age : 28

Статистики при Битка
Живот:
Клан Учиха  Left_bar_bleue10000/10000Клан Учиха  Empty_bar_bleue  (10000/10000)
Чакра:
Клан Учиха  Left_bar_bleue10000/10000Клан Учиха  Empty_bar_bleue  (10000/10000)
Енергия:
Клан Учиха  Left_bar_bleue5000/5000Клан Учиха  Empty_bar_bleue  (5000/5000)

Клан Учиха  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клан Учиха    Клан Учиха  EmptyПон Авг 22, 2011 1:11 pm

то от сенжу клана какво ще биете то няма никой от него :Д
Върнете се в началото Go down
Uchiha Sasuke (chunin)
Добър Потребител
Добър Потребител
Uchiha Sasuke (chunin)


Rank : чуунин Брой мнения : 324
Join date : 11.08.2011

Клан Учиха  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клан Учиха    Клан Учиха  EmptyПон Авг 22, 2011 1:14 pm

ee nqma kogo da trepeme Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Клан Учиха  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Клан Учиха    Клан Учиха  Empty

Върнете се в началото Go down
 
Клан Учиха
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Учиха Мадара
» Акатски(Мадара Учиха)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NarutoRPG-Portal :: Кланове / Организации-
Идете на: