NarutoRPG-Portal
Стани част от нашето РПГ.
Магазин за цветя Unl12
NarutoRPG-Portal
Стани част от нашето РПГ.
Магазин за цветя Unl12
NarutoRPG-Portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Магазин за цветя 3746298L
Магазин за цветя 3746132p
Магазин за цветя 3746134u
Магазин за цветя 3746136Q
Магазин за цветя 3746139I
Магазин за цветя 3746116s
Магазин за цветя 3746122f
Магазин за цветя 21acpdv
Магазин за цветя 24brrwm
Магазин за цветя 2vkj57q
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
NarutoRPG-Portal Съдържа

Naruto Planet

Приятели
Магазин за цветя Snctxh tokiohotelfansite tokiohotelfansite
Гласувайте за нас !
Гласувай за мен в BGTop100.com Top4e.Info - Класацията на българските сайтове. RealTop.net ТОП Сайтове, Българска класация
Naruto Радио
Naruto Разписание
Магазин за цветя 9d116509ced6
Ураганни хроники
227 серия — 1 Септември

228 серия — 8 Септември

229 серия — 15 Септември

230 серия — 22 Септември


Разписание

Наруто Манга
553 глава — 1 Септември
Top posters
Rikudo Senin
Магазин за цветя I_vote_lcapМагазин за цветя I_voting_barМагазин за цветя I_vote_rcap 
Uchiha Sasuke (chunin)
Магазин за цветя I_vote_lcapМагазин за цветя I_voting_barМагазин за цветя I_vote_rcap 
SharinganBG
Магазин за цветя I_vote_lcapМагазин за цветя I_voting_barМагазин за цветя I_vote_rcap 
Канкуро
Магазин за цветя I_vote_lcapМагазин за цветя I_voting_barМагазин за цветя I_vote_rcap 
Admin
Магазин за цветя I_vote_lcapМагазин за цветя I_voting_barМагазин за цветя I_vote_rcap 
Nagato Pein
Магазин за цветя I_vote_lcapМагазин за цветя I_voting_barМагазин за цветя I_vote_rcap 
Hyuuga Neji
Магазин за цветя I_vote_lcapМагазин за цветя I_voting_barМагазин за цветя I_vote_rcap 
Naruto (Chuunin)
Магазин за цветя I_vote_lcapМагазин за цветя I_voting_barМагазин за цветя I_vote_rcap 
Shino
Магазин за цветя I_vote_lcapМагазин за цветя I_voting_barМагазин за цветя I_vote_rcap 
Hidan
Магазин за цветя I_vote_lcapМагазин за цветя I_voting_barМагазин за цветя I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 32, на Нед Мар 19, 2023 6:20 pm
NarutoRPG-Portal
Магазин за цветя 260gbhv
Музика за вятър

 

 Магазин за цветя

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Канкуро
V.I.P
V.I.P
Канкуро


Брой мнения : 196
Join date : 12.08.2011
Местожителство : София

Статистики при Битка
Живот:
Магазин за цветя Left_bar_bleue10000/10000Магазин за цветя Empty_bar_bleue  (10000/10000)
Чакра:
Магазин за цветя Left_bar_bleue10000/10000Магазин за цветя Empty_bar_bleue  (10000/10000)
Енергия:
Магазин за цветя Left_bar_bleue5000/5000Магазин за цветя Empty_bar_bleue  (5000/5000)

Магазин за цветя Empty
ПисанеЗаглавие: Магазин за цветя   Магазин за цветя EmptyСъб Авг 13, 2011 9:26 pm

Магазин за цветя 3690001a

от тук може да копувате цветя и да минавате мисии

Рози 3 руо на брой
Магазин за цветя 3456857c
светло синя роза
Магазин за цветя 3690011F
бяла роза
Магазин за цветя 3690024I
червена роза

Лалета 2 руо на брой
Магазин за цветя 3690037u
бяло лале
Магазин за цветя 3690042K
розово лале
Магазин за цветя 3690044G
червено лале

Минзогари и Кокичета 1 руо на брой
Магазин за цветя 2906171F
жълт минзухар
Магазин за цветя 3690054H
кокиче
Върнете се в началото Go down
SharinganBG
Добър Потребител
Добър Потребител
SharinganBG


Rank : Level 2 Rank Academy Student Брой мнения : 203
Join date : 16.08.2011

Статистики при Битка
Живот:
Магазин за цветя Left_bar_bleue10000/10000Магазин за цветя Empty_bar_bleue  (10000/10000)
Чакра:
Магазин за цветя Left_bar_bleue10000/10000Магазин за цветя Empty_bar_bleue  (10000/10000)
Енергия:
Магазин за цветя Left_bar_bleue5000/5000Магазин за цветя Empty_bar_bleue  (5000/5000)

Магазин за цветя Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за цветя   Магазин за цветя EmptyСря Авг 17, 2011 5:03 pm

Отидох в цветарския магазин и поздравих цветарката, след което тя ми даде едни лалета, за да ги оставя на масата пред вратата.Едно момченце се опита да стигне една розичка, която беше по на високо и се спъна на един камък и падна. Подадох му рака, за да се вдигне и му подадох розата.То ми благодари и ми плати 3 руо.Отидох към касата и дадох парите на цветарката.След което тя ми даде един парцал, за да изтрия розорците, защото се бяха изпотили.Взех парцала и ги изтрих.Върнах парцала на мястото му.След което се отправих към цветарката за да питам дали мога да и помогна с друго.Отговори ми "не" и ми благодари за оказаната помощи след това ми подари една роза като отплата.
Върнете се в началото Go down
????
Гост
Anonymous



Магазин за цветя Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за цветя   Магазин за цветя EmptyПон Авг 29, 2011 6:04 am

Пристигнах в цветарския магазин. Поздравих цветарката и и' помогнах с подреждането на цветята. След това тя взе една метла и започна да мете, но аз си казах на ум "Защо да се мъчи след като трябва да и помагам" казах и че аз ще почистя взех метлата и за някъде около ч. 2-часа целият магазин блестеше от чистота.Идваха много клиенти и аз ги обслужвах, но най-голямо впечатление ми направиха 2 момчета които искаха да купят цветя на майка им коя имала рожден ден. Нито едно от момчетата не знаеше какво да вземе.Почудиха се малко и накрая си избраха. Направих им един страхотен букет и им го подадох.Те ми дадоха руо-то а аз дадох парите на цветарката. После и помогнах да затвори магазина, тя ми се отблагодари, че съм и помогнал каза ми довиждане и аз на нея и си тръгнах
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Магазин за цветя Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазин за цветя   Магазин за цветя Empty

Върнете се в началото Go down
 
Магазин за цветя
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
»  Магазин за оръжия и принадлежности
»  Магазин за оръжия и принадлежности
»  Магазин за оръжия и принадлежности
»  Магазин за оръжия и принадлежности
»  Магазин за оръжия и принадлежности

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NarutoRPG-Portal :: Села :: Страната на огъня Коноха-
Идете на: