NarutoRPG-Portal
Стани част от нашето РПГ.
Раикагето в Кумогакуре Unl12
NarutoRPG-Portal
Стани част от нашето РПГ.
Раикагето в Кумогакуре Unl12
NarutoRPG-Portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Раикагето в Кумогакуре 3746298L
Раикагето в Кумогакуре 3746132p
Раикагето в Кумогакуре 3746134u
Раикагето в Кумогакуре 3746136Q
Раикагето в Кумогакуре 3746139I
Раикагето в Кумогакуре 3746116s
Раикагето в Кумогакуре 3746122f
Раикагето в Кумогакуре 21acpdv
Раикагето в Кумогакуре 24brrwm
Раикагето в Кумогакуре 2vkj57q
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
NarutoRPG-Portal Съдържа

Naruto Planet

Приятели
Раикагето в Кумогакуре Snctxh tokiohotelfansite tokiohotelfansite
Гласувайте за нас !
Гласувай за мен в BGTop100.com Top4e.Info - Класацията на българските сайтове. RealTop.net ТОП Сайтове, Българска класация
Naruto Радио
Naruto Разписание
Раикагето в Кумогакуре 9d116509ced6
Ураганни хроники
227 серия — 1 Септември

228 серия — 8 Септември

229 серия — 15 Септември

230 серия — 22 Септември


Разписание

Наруто Манга
553 глава — 1 Септември
Top posters
Rikudo Senin
Раикагето в Кумогакуре I_vote_lcapРаикагето в Кумогакуре I_voting_barРаикагето в Кумогакуре I_vote_rcap 
Uchiha Sasuke (chunin)
Раикагето в Кумогакуре I_vote_lcapРаикагето в Кумогакуре I_voting_barРаикагето в Кумогакуре I_vote_rcap 
SharinganBG
Раикагето в Кумогакуре I_vote_lcapРаикагето в Кумогакуре I_voting_barРаикагето в Кумогакуре I_vote_rcap 
Канкуро
Раикагето в Кумогакуре I_vote_lcapРаикагето в Кумогакуре I_voting_barРаикагето в Кумогакуре I_vote_rcap 
Admin
Раикагето в Кумогакуре I_vote_lcapРаикагето в Кумогакуре I_voting_barРаикагето в Кумогакуре I_vote_rcap 
Nagato Pein
Раикагето в Кумогакуре I_vote_lcapРаикагето в Кумогакуре I_voting_barРаикагето в Кумогакуре I_vote_rcap 
Hyuuga Neji
Раикагето в Кумогакуре I_vote_lcapРаикагето в Кумогакуре I_voting_barРаикагето в Кумогакуре I_vote_rcap 
Naruto (Chuunin)
Раикагето в Кумогакуре I_vote_lcapРаикагето в Кумогакуре I_voting_barРаикагето в Кумогакуре I_vote_rcap 
Shino
Раикагето в Кумогакуре I_vote_lcapРаикагето в Кумогакуре I_voting_barРаикагето в Кумогакуре I_vote_rcap 
Hidan
Раикагето в Кумогакуре I_vote_lcapРаикагето в Кумогакуре I_voting_barРаикагето в Кумогакуре I_vote_rcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 32, на Нед Мар 19, 2023 6:20 pm
NarutoRPG-Portal
Раикагето в Кумогакуре 260gbhv
Музика за вятър

 

 Раикагето в Кумогакуре

Go down 
АвторСъобщение
Admin
Шеф
Шеф
Admin


Rank : Level 6 Rank Genin Брой мнения : 142
Join date : 08.08.2011

Статистики при Битка
Живот:
Раикагето в Кумогакуре Left_bar_bleue10000/10000Раикагето в Кумогакуре Empty_bar_bleue  (10000/10000)
Чакра:
Раикагето в Кумогакуре Left_bar_bleue10000/10000Раикагето в Кумогакуре Empty_bar_bleue  (10000/10000)
Енергия:
Раикагето в Кумогакуре Left_bar_bleue5000/5000Раикагето в Кумогакуре Empty_bar_bleue  (5000/5000)

Раикагето в Кумогакуре Empty
ПисанеЗаглавие: Раикагето в Кумогакуре   Раикагето в Кумогакуре EmptyСъб Авг 13, 2011 5:10 pm

Раикагето в Кумогакуре 180px-Raikage%27s_room
Върнете се в началото Go down
https://narutorpg-portal.bulgarianforum.net
Admin
Шеф
Шеф
Admin


Rank : Level 6 Rank Genin Брой мнения : 142
Join date : 08.08.2011

Статистики при Битка
Живот:
Раикагето в Кумогакуре Left_bar_bleue10000/10000Раикагето в Кумогакуре Empty_bar_bleue  (10000/10000)
Чакра:
Раикагето в Кумогакуре Left_bar_bleue10000/10000Раикагето в Кумогакуре Empty_bar_bleue  (10000/10000)
Енергия:
Раикагето в Кумогакуре Left_bar_bleue5000/5000Раикагето в Кумогакуре Empty_bar_bleue  (5000/5000)

Раикагето в Кумогакуре Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Раикагето в Кумогакуре   Раикагето в Кумогакуре EmptyНед Авг 14, 2011 7:04 am

Престигнах на поратата ме чакаха по малко от 60 човека бяха разбрали че селото ще помогне на Суна скрих се зад дърво и ги подслушвам дойде Райкагето бяха планирали да унищожат Суна раикаге тръгна с неговите нинджи а аз напраших техниката Heng но джуцу - се превръща в някой, имам нужда от чакри 100 и се трансфоримарх в един от тях варвях с тях докато реикеге се усети че има с 1 повече войници бях разкрит всички ме напраднаха с кунай аз направих техниката джуцу замяна - за кратко Премества разстояние на мястото, където стояха е малък влезете след което раикаге поиска сам да се бие срещу мен аз хвърлих кунай на дърветата той направи бързата си атака телепортирах се до дървото и направих Katon джуцу, но Goukagyu - огромен огнена топка, която изисква чакра 700 и не 600 щети той също я избегна пуснах димка и с барзината си можах да избягам обаче те ме следваха по миризмата трябваше да отида на друго място за да не излагам селото ни в опасност така че се върнах да се изправя срещу тях те ми направиха засада някаква подвижна бариера след това отидохме в Кумугакуре и ме тикнаха в затвора сега искат да ме разпитват докато дойде дазпитвачът аз се сетих че съм поставил кунаъ на дървото от преди и се телепортирах до най бързият начин и се измъкнах с информация за онищожаването на Суна.
Върнете се в началото Go down
https://narutorpg-portal.bulgarianforum.net
 
Раикагето в Кумогакуре
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
NarutoRPG-Portal :: Села :: Страната на светкавицата Кумогакуре-
Идете на: